Новинки

Хіти продажу

Про магазин

Інтернет магазин «GoldApple»

GoldApple – великий та надійний український інтернет-магазин жіночого одягу для дому та сну, а також стильних аксесуарів.  Вибирайте: собі чи в подарунок, з доставкою по Києву чи по всій Україні.

Ось кілька фактів про нас:

  • працюємо з 2012 року;
  • безпосередньо співпрацюємо з українськими виробниками, а також в Італії, Турції та Китаї;
  • лояльні умови, обмін чи повернення товарів, які за законом потрапляють до цієї категорії

 

Чому варто купити піжаму у нашому інтернет-магазині?

Наші клієнти у своїх відгуках виділяють три фактори: низькі ціни, зручний, «людський» сервіс та висока якість. І ось у чому саме це виявляється.

Ціни утримуються на низькому рівні з двох причин.

• По-перше, ми давно на ринку, і виходячи з цього ми отримали пільгові умови від виробників та постачальників – завдяки довгостроковій співпраці та великим обсягам закупівель.

• По-друге, наш величезний асортимент дозволяє нам надавати своїм клієнтам найкращі варіанти, які задовольнятимуть їхні потреби.

За рахунок цього вдається уникнути націнок через оренду приміщення або високий відсоток постачальника. А значить, в інтернет-магазині GoldApple ви купуєте товари за мінімальною ціною.

Як швидко зробити замовлення?

Придбати можна прямо в каталозі магазину, натиснувши на відповідну кнопку. Оформлення замовлення займає всього 1 хвилину Вашого часу: потрібно вказати ПІБ, адресу та спосіб оплати.

Доставка, в середньому, займає 1-3 роб днів. До регіонів відправляємо Новою поштою. Про терміни та особливості доставки можна дізнатися докладніше тут.